Στάθηκε στην αντίδραση της ΑΕΛ ο Τόρες – Τι είπε μετά το 4-1 επί της ΕΝΠ

Δείτε τι δήλωσε στη Cytavision μετά το τέλος του αγώνα της ΑΕΛ με αντίπαλο την ΕΝΠ στο Τσίρειο, ο ποδοσφαιριστής της Λεμεσιανής ομάδας, Μάνουελ Τόρες, ο οποίος πέτυχε δύο γκολ, μετατρέποντας το 0-1 σε 2-1.

Αναλυτικά:

«Είμαι χαρούμενος για τη νίκη και τα δύο γκολ που πέτυχα. Αντιδράσαμε στο δεύτερο ημίχρονο μετά την κουβέντα που είχαμε στα αποδυτήρια στο ημίχρονο και αυτό είναι πολύ σημαντικό.

Δεν μπήκαμε καλά στο παιχνίδι, αλλά το σημαντικό είναι ότι καταφέραμε να το γυρίσουμε και είμαι πολύ χαρούμενος.

Από σήμερα βλέπουμε το παιχνίδι με την ΑΕΚ που είναι πολύ σημαντικό.

Είμαστε στην πρώτη θέση και συνεχίζουμε με αυτή τη δυναμική. Πρέπει να συνεχίσουμε τη σκληρή δουλειά, για να πετύχουμε τους στόχους μας. Χαιρομαι που βοήθησα την ομάδα μου, αλλά το σημαντικό είναι η νίκη και οι τρεις βαθμοί».

Ναυαγεί το λιμάνι Λάρνακας: Δεν κατέθεσε την εγγυητική η Kition - Συνεδριάζει σήμερα η επιτροπή μεταφορών

Πρωτοτυπία ΔΗΠΑ για την κατάθεση των υποψηφιοτήτων  για τις ευρωεκλογές

Υπ.Μεταφορών στο «T»: Έρχονται χώροι στάθμευσης για οικογένειες - Σε ποια μέρη θα υλοποιηθεί

Λίβανος: Η Χεζμπολάχ λέει πως εξαπέλυσε επίθεση με δεκάδες ρουκέτες εναντίον του Ισραήλ

Τεράστιο ενδιαφέρον για την ακτοπλοϊκή σύνδεση: Οι κρατήσεις, το πρόγραμμα και οι τιμές - Αναμένεται να επεκταθεί;

Σηκώνει άγκυρα στις 29 Μαΐου το επιβατικό οχηματαγωγό Daleela για το πρώτο δρομολόγιο της θαλάσσιας επιβατικής σύνδεσης με τον Πειραιά για τη νέα σεζόν και όπως όλα δείχνουν το ενδιαφέρον φέτος είναι αρκετά αυξημένο.