Πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ αυτό που έγινε στην Αρένα με «Ντέβι» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ότι και να έκανε ο Αργεντινός δεν τον ήθελε… Και δεν ήταν μόνο το δοκάρι στο 90+5′!

Η οδυνηρή ήττα για τον ΑΠΟΕΛ ήρθε μετά από μια εμφάνιση που δεν ήταν τραγική όμως υπάρχει εξήγηση για αυτό: ΑΣΤΟΧΙΑ και ΑΤΥΧΙΑ. Κάποτε το ένα, κάποτε το άλλο και κάποιες φορές ο Τόνιο στέρησαν από τον ΑΠΟΕΛ το γκολ και μοιραία ήρθε και η ήττα με 1-0 από την ΑΕΚ χάνοντας έτσι την ευκαιρία να αυξήσουν την διαφορά από τον Απόλλωνα και να βγάλουν εκτός μάχης και την ομάδα της Λάρνακας.

Παρακολουθώντας όμως προσεκτικά όλες τις καλές φάσεις του ΑΠΟΕΛ αυτές προήλθαν κυρίως με σουτ εκτός περιοχής, από καλές θέσεις και με προοπτική τις πλείστες φορές. Το πιο απίστευτο είναι πως ο Ντε Βινσέντι 6 (!) φορές με μακρινά σουτ και είχε και το δοκάρι στο 90+5′!

Στο πρώτο ημίχρονο είχε ένα μακρινό σουτ στο 6′, δύο απευθείας φάουλ στο 39′ και το 40′ και ακόμη ένα στο 45+2′, ενώ αξιοσημείωτο είναι πως όλα ήταν επικίνδυνα. Στην επανάληψη ήταν τα σουτ στο 77ο λεπτό και το 86ο για να φτάσουμε στο 90+5′ όπου πάτησε περιοχή όμως και πάλι η μπάλα δεν τον έκανε το χατίρι…

Δείτε το βίντεο:

A.X.

Πρόκληση πυρκαγιών: Πως να προστατεύσουμε τα δάση μας – Οι επιπτώσεις, οι δυσκολίες και ο σεβασμός που πρέπει να δείχνουμε

Σε διαθεσιμότητα ο Διευθυντής της Υπ.Μεταλλειών - Ζήτησε ανάκληση όλων των αδειών η Παναγιώτου

Βρέθηκαν για ώρες στο σημείο της απόπειρας φόνου οι ανακριτές – Η κατάσταση της υγείας του θύματος

Στον Αρχηγό Αστυνομίας με οδηγίες ΓΕ για ποινική διερεύνηση το πόρισμα για χειραγώγηση αγώνων ποδοσφαίρου

Πέντε νέες κάμερες θα τεθούν σε λειτουργία στη Λεμεσό - Πότε θα αρχίσουν να γράφουν

LIVE: Σε εξέλιξη η υποβολή υποψηφιοτήτων για  Δημάρχους, Αντιδημάρχους και Δημοτικούς Συμβούλους

LIVE: Σε εξέλιξη η υποβολή υποψηφιοτήτων για Δημάρχους, Αντιδημάρχους και Δημοτικούς Συμβούλους

Πραγματοποιείται σήμερα Πέμπτη 25 Απριλίου, η υποβολή υποψηφιοτήτων για τις εκλογές ανάδειξης Προέδρων Επαρχιακών Οργανισμών Αυτοδιοίκησης, Δημάρχων, Αντιδημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Μελών Σχολικών Εφορειών. Το ThemaOnline σας μεταφέρει τη διαδικασία.