ΔΙΕΘΝΗ

Απίστευτα πράγματα! Δέχθηκαν γκολ ενώ... πανηγύριζαν (VIDEO)

Στον αγώνα ανάμεσα στους U-16 του Γιβραλτάρ και της ομάδας των Σκοπίων, οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη στις καθυστερήσεις έπειτα από ένα... απίστευτο περιστατικό.

Το ματς βρισκόταν στις καθυστερήσεις και το σκορ ήταν στο 0-0. Η ομάδα των Σκοπίων κέρδισε κόρνερ και κατάφερε να ανοίξει το σκορ. Αυτό το γκολ έδινε και την πρώτη θέση στην ομάδα και τα πανηγύρια ήταν έξαλλα ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές.

Έκαναν όμως ένα μοιραίο λάθος. Μαζεύτηκαν όλοι στο πάγκο της ομάδας τους, στο δικό τους μισό και πανηγύριζαν.

Οι παίκτες του Γιβραλτάρ είδαν τους αντίπαλους να μαζεύονται στο δικό τους μισό και έκαναν γρήγορα τη σέντρα. Έτρεξαν, σκόραραν και οι αντίπαλοι έμειναν με το στόμα ανοικτό. Ο κανονισμός λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι, ο διαιτητής σφύριξε και μόλις μπήκε το γκολ, ο διαιτητής σφύριξε την λήξη.

Με αυτό το γκολ, το Γιβραλτάρ έφθασε και στην κατάκτηση του τουρνουά!

Δείτε το βίντεο:

Συμπλοκή νεαρών στην Λευκωσία: Στο νοσοκομείο τρεις τραυματίες - Διερευνά τους ισχυρισμούς τους η Αστυνομία

Εξήγγειλε και επίσημα την υποψηφιότητα του Τορναρίτη για τη δημαρχία Λευκωσίας ο ΔΗΣΥ: «Ο Νίκος την αγαπάει πραγματικά και την πονάει αυτή την πόλη»

Στο νοσοκομείο 19χρονος - Έχασε τον έλεγχο της μοτοσικλέτας του και προσέκρουσε σε πάσσαλο

Ξεπέρασε το επιτρεπτό όριο η σκόνη: Ο λόγος που «προτιμά» τη χώρα μας – «Αυξομειώσεις μέχρι τη Δευτέρα»

Πράξη ανθρωπιάς από Κύπριο: Νοικιάζει αφιλοκερδώς την οικία του σε μητέρα μονογονιό 5 ανήλικων παιδιών