Και ποιος δεν τον… ΖΗΛΕΥΕΙ – Ο Κύπριος παίκτης που μπήκε αλλαγή και έκανε ΧΑΤ ΤΡΙΚ σε λιγότερο από 30 λεπτά (ΒΙΝΤΕΟ-ΦΩΤΟ)

Για τη 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος Γ΄ κατηγορίας, ο Κούρρης Ερήμης κέρδισε εντός έδρας την ΕΝΑΔ Πόλης Χρυσοχούς με 4-0.

Στα αξιοσημείωτα αυτού του αγώνα, η παρουσία του παίκτη των γηπεδούχων, Μάριου Δημητρίου.

Στο 59ο λεπτό του αγώνα ο Δημητρίου πέρασε στο παιχνίδι ως αλλαγή, στη θέση του Παναγιώτου, με το σκορ να ήταν στο 1-0.

Με το που μπήκε στο παιχνίδι ο Μάριος Δημητρίου, μέσα σε 24 λεπτά, από το 63΄ μέχρι το 87΄ , έκανε χατ τρικ.  Τρία γκολ σημείωσε ο παίκτης (63΄, 81΄, 87΄).  Δηλαδή, ούτε 30 λεπτά δεν πέρασαν από τη στιγμή που πέρασε στο παιχνίδι ως αλλαγή και σημείωσε 3 γκολ.

Ο Μάριος Δημητρίου είναι γεννημένος 24 Μαΐου 1992 και αγωνίζεται σε δεξί και αριστερό «φτερό».  Το πρώτο του γκολ στην τρέχουσα σεζόν το σημείωσε στις 21 Δεκεμβρίου 2019 στην εντός έδρας νίκη του Κούρρη Ερήμης με 3-1 επί της Αμαθούς Αγίου Τύχωνα στο 40ο λεπτό..

Με το πέρας του σγώνα όπου πέτυχε χατ τρικ ο Μάριος Δημητρίου φωτογραφήθηκε με την μπάλα…

Τραγωδία στην Ελλάδα: Ένας νεκρός από την κατάρρευση τμήματος κτηρίου στον Πειραιά

Οικονομικές επιπτώσεις στην Κύπρο από την επίθεση του Ιράν στο Ισραήλ: Οικονομολόγος αναλύει στο «Τ» τα σενάρια

Καύσιμα: Εντός δεκαημέρου νέα αύξηση - Πώς θα επηρεάσει τις τιμές η κρίση στη Μέση Ανατολή - Φόβοι για €2 η βενζίνη

«T» ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ: Δηλώνουν για κατοικίες τις… αποθήκες και εγκαταλελειμμένα σπίτια- Τραγελαφικά τα όσα συμβαίνουν με τις μετακινήσεις ψηφοφόρων

Έγινε κι αυτό στην Κύπρο! Υποψήφιος εμφανίζεται με κλειστά μάτια στην προεκλογική του καμπάνια – Δείτε βίντεο

LIVE: Αποφασίστηκε το πώς θα γίνει η επίθεση του Ισραήλ - Άγνωστο το πότε

Ο πρωθυπουργός Μπενιαμίν Νετανιάχου ανέφερε πως το Ισραήλ θα επιτεθεί εκ νέου στο Ιράν μετά την απάντηση του δεύτερου στο φονικό χτύπημα στο ιρανικό προξενείο στη Συρία. Η είδηση μεταφέρθηκε από το κρατικό τηλεοπτικό δίκτυο Kan και αναφέρει πως θα έχουν ειδοποιηθεί οι σύμμαχοι του Ισραήλ, για να λάβουν αντίμετρα από πιθανή απάντηση του Ιράν. Οι ΗΠΑ απέκλεισαν το ενδεχόμενο να συμμετάσχουν σε οποιαδήποτε ισραηλινή αντεπίθεση κατά του Ιράν, ενώ το πολεμικό υπουργικό συμβούλιο του Ισραήλ δεν έλαβε απόφαση σχετικά με το τι μέτρα θα λάβει ως απάντηση στην επίθεση της Τεχεράνης. Το ThemaOnline σας μεταφέρει όλες τις εξελίξεις