Το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο επικράτησε του ΑΠΟΕΛ (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ)

Το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο επικράτησε 31-23 εντός έδρας του νεοφώτιστου ΑΠΟΕΛ στο πρώτο παιχνίδι της 4ης Αγωνιστικής του Πρωταθλήματος ΟΠΑΠ, η αυλαία της οποίας άνοιξε την Παρασκευή (23/10). Ήταν η δεύτερη νίκη σε τρεις αγώνες για την ομάδα του Ανδρέα Ανδρέου, που είχε για πρώτο σκορερ το Νίκο Καρκαλάτο που έβαλε 8 γκολ. Σκορ ημιχρόνου 14-9.

Το Σάββατο ο Παρνασσός Στροβόλου φιλοξενεί τον Προοδευτικό Πάφο στο «Κώστας Πίσσης», ψάχνοντας επιστροφή στις νίκες μετά την ήττα από την Sabbianco Ανόρθωση. Η ομάδα της Αμμοχώστου φιλοξενεί την Κυριακή (25/10) στο Α.Τ.Ι. το Κέντρο Νεότητας Αγίων Τριμιθιάς, που δεν έχει βαθμό ακόμα στο πρωτάθλημα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (4η Αγωνιστική)

3. Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο                         72-64               4
4. ΑΠΟΕΛ                                                       88-110             3 **

ΑΠΟΕΛ v Sabbianco Ανόρθωση Αμμοχώστου

The post Το Ευρωπαϊκό Πανεπιστήμιο επικράτησε του ΑΠΟΕΛ (ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ) appeared first on Thema Sports.

Έπεσε από τον δεύτερο όροφο οικίας 56χρονος - Κρίσιμα στο Νοσοκομείο

Χειροπέδες σε 31χρονο για έκρηξη σε υποστατικό στον Πρωταρά

Πασχαλινά αυγά από «χρυσάφι» - Γιατί ανεβαίνουν οι τιμές του κακάο; Οι λόγοι, το ποσοστό και η νόσος του μαύρου λοβού

Δρόμος Πάφου-Πόλης: Έμεινε στα χαρτιά η ολοκλήρωση της Α’ φάσης λόγω καθυστερήσεων - Εν αναμονή αποφάσεων

Εκλογές 2024: Τα μηνύματα του εκλογικού σώματος και η χαλαρή ψήφος

Χάρης Βαρθακούρης: «Απέρριπτα όλους τους στίχους που έφερνε ο πατέρας μου»

LIVE: «Το Ιράν δεν σχεδιάζει άμεσα αντίποινα εναντίον του Ισραήλ» - Ρίχνουν τους τόνους Τεχεράνη και Τελ Αβίβ

Νέος συναγερμός σήμανε σε ολόκληρη τη Μέση Ανατολή, μετά τις αναφορές αμερικανικών ΜΜΕ για επίθεση του Ισραήλ στο Ιράν με πυραύλους. Το ThemaOnline σας μεταφέρει τις εξελίξεις