Πάτησαν για τα καλά στην Βουλγαρία – Ξεκίνημα με 6άρα…

Νίκη στο πρώτο φιλικό επί Βουλγαρικού εδάφους για την Νέα Σαλαμίνα. Οι ‘ερυθρόλευκοι’ πήραν ένα εύκολο αποτέλεσμα επί της Μπάλκαν Μπότεβγκαρντ.

Η ομάδα της Νέας Σαλαμίνας ήταν μπροστά στο σκορ από το πρώτο ημίχρονο με τρία τέρματα διαφορά, ενώ στο δεύτερο σκόραρε άλλα τρία και πήρε την νίκη στο πρώτο φιλικό της προετοιμασίας με 6-0

Σκόρερ: Noor, Sicorski, Dominguez, kingsley, margasa, Νικολάου.

Η ενδεκάδα του Β’ ημιχρόνου: Πάπαδόπουλος, Παύλου, Χριστοφίδης, Φραγκέσκου, Dominguez, Correia, Margasa, Θωμά, Θεοδώρου, Eloundou, Kingsley.

Τραγωδία ανήμερα του Πάσχα: Θανατηφόρο στη Λεμεσό με θύμα 30χρονο μοτοσικλετιστή

Σε θανατηφόρο εξελίχθηκε το τροχαίο που σημειώθηκε το βράδυ της Κυριακής του Πάσχα στην επαρχία Λεμεσού.