Ναι στην πρόταση της πρότασης του ΔΗΚΟ για την Αξιολόγηση του Μαθητή/τριας, απαντά η Παγκύπρια Συνομοσπονδία Ομοσπονδιών Συνδέσμων Γονέων Δημόσιων Σχολείων Μέσης Εκπαίδευσης.
Σύμφωνα με έγκυρες πληροφορίες του ΚΥΠΕ, σε απογευματινή συνεδρία, στη Χοιροκοιτία, η Παγκύπρια Συνομοσπονδία Ομοσπονδιών Συνδέσμων Γονέων Δημόσιων Σχολείων Μέσης Εκπαίδευσης, αφού μελέτησε την πρόταση του ΔΗΚΟ για την Αξιολόγηση του Μαθητή/τριας, ψήφισε υπέρ της πρότασης αυτής .
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις