ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Το… ΨΑΧΝΟΥΝ και όλα ρευστά

Καλύτερη η Πάφος FC μέσα στο Μακάρειο Στάδιο απέναντι στη Δόξα Κατωκοπιάς, στο παιχνίδι με το οποίο ολοκληρώνεται η 1η αγωνιστική της β΄ φάσης του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας.

Η ομάδα του Κάμερον Τόσακ είχε καλές ευκαιρίες στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης για ν’ ανοίξει το σκορ, αλλά ακόμη δεν μπόρεσε κάποιος παίκτης της Πάφος FC να στείλει την μπάλα στα δίκτυα του Γκρεμσλ.

Η γηπεδούχος ομάδα στις κόντρα επιθέσεις προσπαθεί να φανεί κάπως επικίνδυνη, χωρίς ωστόσο να φτιάξει τη μεγάλη ευκαιρία.

Οι δύο ομάδες πήγαν στην ανάπαυλα με το σκορ 0-0 και αναμένεται με ενδιαφέρον η εξέλιξη του β΄ ημιχρόνου, ποια ομάδα θα ευτυχήσει να σκοράρει πρώτη και να γείρει προς το μέρος της την πλάστιγγα για το τρίποντο.

Πατήστε εδώ για τη ζωντανή ενημέρωση του αγώνα

Ετοιμάζουν βαλίτσες οι Κύπριοι: Οι προορισμοί που επέλεξαν για ταξίδι το Πάσχα - Τι ισχύει με τις τιμές

Ανάβουν φλας από σήμερα πέντε νέες κάμερες τροχαίας στη Λεμεσό - Δείτε σε ποια σημεία

Μεγάλη Εβδομάδα: Tα πάθη του Κυρίου, μέχρι την Σταύρωση και την Ανάσταση - Οι Ιερές ακολουθίες και τα τροπάρια

Υποβάλλονται σήμερα οι υποψηφιότητες για Κοινοτάρχες και Κοινοτικούς Συμβούλους

Λίλι Ρόουζ Ντεπ: Ποζάρει στο Τόκιο με τη σύντροφό της - «Εγώ και η δικιά μου» - Δείτε φωτογραφίες