ΚΟΙΝΩΝΙΑ

Τα «έχωσε» ο Πούρσα μετά το 1-2 – Η ατάκα-φωτιά προς τους παίκτες του

Ο ΑΠΟΕΛ αν και βρέθηκε μπροστά στο σκορ κόντρα στον Εθνικό Άχνας, μόλις στο 11ο λεπτό, βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο, αφού οι φιλοξενούμενοι έκανα τη μεγάλη ανατροπή, πετυχαίνοντας το 1-2 στο 32′ και στο 37′.

Μετά το δεύτερο γκολ που δέχθηκαν οι γαλαζοκίτρινοι, ο προπονητή τους, Σάββας Πουρσαϊτίδης ήταν φανερά εκνευρισμένος και απογοητευμένος από τους παίκτες τους.

Διαβάστε τη συνέχεια στο ThemaSports

Δημοτικές Εκλογές: Στις 3232 οι υποψηφιότητες - Δείτε αναλυτικά ανά Δήμο και Επαρχία

Ο Γενικός Έφορος Εκλογών ανακοινώνει ότι σήμερα, από τις 8:30 π.μ. μέχρι και τις 12:30 μ.μ., υποβλήθηκαν στους Εφόρους Εκλογής οι υποψηφιότητες για τα αξιώματα των Προέδρων των Συμβουλίων των Επαρχιακών Οργανισμών Αυτοδιοίκησης, Δημάρχων, Αντιδημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Μελών Σχολικών Εφορειών. Η όλη διαδικασία κύλησε ομαλά, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.