Οι Κύπριοι eurofans τον ήθελαν να εκπροσωπήσει τη χώρα μας στο φετινό διαγωνισμό της Eurovision, χαρίζοντας του απλόχερα το 12αρι τους στο televoting.
Ωστόσο, οι ιθύνοντες του eurovision song project, είχαν άλλους σκοπούς, έτσι αφού κατατρόπωσαν τον Παναγιώτη Κουφογιάννη, βρήκαν τον τρόπο να στείλουν τον εκλεκτό τους Γιάννη Καραγιάννη, για πάει στη Βιέννη και να μας φέρει πίσω την πολύ τιμητική 22η θέση!
Όπως και να έχει το πράγμα, δεν είναι αυτό το θέμα μας, αλλά η μοναδική ερμηνεία του «Heroes» σε μια πιο… ακουστική έκδοση, από τον Κουφογιάννη, που θυμόμαστε επίσης από τη συμμετοχή του στο πρώτο «The Voice».
Δείτε το κι απολαύστε το:
Σ. Χαραλάμπους.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις