Τον γνωρίσαμε στην περσινή σεζόν του Ελληνικού Voice και τα είχε πάει εξαιρετικά. Ήταν στην ομάδα του Αντώνη Ρέμου και μάλιστα ήταν από τους παίκτες, που είχαν ξεχωρίσει.
Ο λόγος για τον Άλεξ Οικονόμου. Ο Κύπριος τραγουδιστής από την Πάφο, ο οποίος ήταν και στα φωνητικά της φετινής εκπροσώπησής μας στην Eurovision, με την Μαρία-Έλενα Κυριάκου, φαίνεται πως έχει πολλά χόμπι και ασχολίες στον ελεύθερό του χρόνο.
Ένα από αυτά είναι και η σκοποβολή. Αυτό φρόντισε να μας δείξει μέσω της τελευταίας του ανάρτησης στο Instagram, στην οποία φωτογραφίζεται με ένα όπλο στα χέρια.
Δείτε την φωτογραφία, που ακολουθεί:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις