Με μια φωτογραφία στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ευχαρίστησε τους διαδικτυακούς της φίλους για τις ευχές
Πέρασαν σχεδόν δύο χρόνια από μέρα της επίθεσης με το βιτριόλι που δέχθηκε η Ιωάννα Παλιοσπύρου, και η οποία συγκλόνισε το πανελλήνιο, αλλά τώρα η ζωή της έχει μπει ξανά στους ρυθμούς της κανονικότητας με την ίδια να αποδεικνύεται «σκληρή μαχήτρια» της ζωής.
Σήμερα, Δευτέρα 7/3 η Ιωάννα Παλιοσπύρου έχει τα γενέθλιά της και θέλησε να ευχαριστήσει τους διαδικτυακούς της φίλους για τις ευχές τους στο Instagram και παράλληλα να στείλει και το δικό της μήνυμα.
Συγκεκριμένα, η Ιωάννα Παλιοσπύρου ανήρτησε μία φωτογραφία μέσα από το νοσοκομείο και τη συνόδευσε γράφοντας: «Γενέθλια από το δεύτερο σπίτι μου για εμένα σήμερα. Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ για τις ευχές σας».
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις