Δεν έχουν τελειωμό οι αναρτήσεις στη σελίδα του Facebook «Γάρος της ημέρας», αφού πλέον είναι καθημερινές οι φωτογραφίες από πολίτες που παραβιάζουν τους κανόνες στο δρόμο.
Η σημερινή ανάρτηση, αφορά ένα πολίτη ο οποίος όπως φαίνεται στη φωτογραφία, πάρκαρε «κύριος» σε alt, έφυγε και το άφησε εκεί, δημιουργώντας τον εκνευρισμό άλλων οδηγών που περνούσαν από το σημείο.
Δείτε την ανάρτηση:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
• Αφόρητος καύσωνας με συνοδεία... βροχών - Που και πότε αναμένονται - Αναλυτική πρόγνωση
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις