Ο Ζάιρο έσωσε την παρτίδα για την Πάφο στα... χασομέρια και όλα ανοιχτά στη ρεβάνς

Με γκολ του Ζάιρο στις καθυστερήσεις, η Πάφος ισοφάρισε την Ομόνοια σε 1-1 στο «Στέλιος Κυριακίδης» για τα ημιτελικά του κυπέλλου και άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς ενόψει του επαναληπτικού της 26ης Απριλίου!

Για το "τριφύλλι" σκόραρε ο Λοϊζου μόλις στο 5΄.

Οι φιλοξενουμενοι ολοκλήρωσαν τον αγώνα με δέκα παίκτες, λόγω αποβολής του Μπέζους στο 83΄ με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Η Ομόνοια μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και αιφνιδίασε την Πάφο, ανοίγοντας το σκορ μόλις στο 5΄ με τον Λοϊζου, ενώ είχε ακόμα τέσσερις καλές φάσεις για να σκοράρει στο πρώτο 20λεπτο, στο οποίο κυριάρχησε.

Διαβάστε τη συνέχεια στο ThemaSports.

Απόπειρα φόνου στη Λακατάμια: Αυτή είναι η μοτοσικλέτα στην οποία επέβαινε ο στόχος - Δείτε φωτογραφίες

Επεκτείνεται το Pame express: Αυτοί οι χώροι εξετάζονται σε Λεμεσό και Λάρνακα - Τι γίνεται με τις στάσεις στα ορεινά

Πτώμα στη Σωτήρα: Ολοκληρώθηκε η νεκροτομή επί της σορού

Ανείπωτη θλίψη για την 8χρονη Καισσαριανή: Πότε θα γίνει η κηδεία - Η παράκληση της οικογένειας

«Θα σε σκοτώσω» - Μαθητής στη Γαλλία γρονθοκόπησε, χαστούκισε και απείλησε καθηγητή επειδή του έκανε παρατήρηση

Απόπειρα φόνου στη Λευκωσία: Η κατάσταση της υγείας του 34χρονου

Υπόθεση απόπειρας φόνου με θύμα 34χρονο, διερευνά η Αστυνομία στη Λευκωσία.