Η Πίτσα Παπαδοπούλου σε ένα σπάνιο ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ στον ALPHA, την Κυριακή 28 Ιανουαρίου, στις 18:45. Ο Τάσος Τρύφωνος υποδέχεται τη μεγάλη κυρία του λαϊκού τραγουδιού σε μια εξομολογητική συνέντευξη που θα συζητηθεί.
Η δημοφιλής ερμηνεύτρια μιλάει για το πως βρέθηκε τυχαία στο τραγούδι μετά από τη γνωριμία της με τον «θρύλο» Γιώργο Ζαμπέτα. Εξηγεί, ακόμη, τι ρόλο έπαιξε στην καριέρα της ο «μυθικός» Στέλιος Καζαντζίδης, που την χαρακτήρισε ως την «πιο σπουδαία γυναικεία φωνή», ενώ αποκαλύπτει ένα πολύ τραγικό γεγονός που συνέβη στην οικογένεια της όταν ήταν παιδί το οποίο την έχει «σημαδέψει».
Ένα ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ επεισόδιο, γεμάτο από τις μεγάλες επιτυχίες της κυρίας του λαϊκού τραγουδιού.
Κυριακή 28 Ιανουαρίου στις 18.45 , στον ALPHA Κύπρου.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις