Την υποψηφιότητα του για τη Δημαρχία της Λάρνακας, εξήγγειλε σήμερα Τρίτη 13 Φεβρουαρίου, ο Βουλευτής του ΕΛΑΜ Σωτήρης Ιωάννου, από τη Βουλή των Αντιπροσώπων.
«Τα επόμενα χρόνια έχουμε να αντιμετωπίσουμε αρκετές προκλήσεις, που μπορούν να αναβαθμίσουν περαιτέρω την πόλη μας και την ποιότητα ζωής» αναφέρεται σε σχετική ανακοίνωση, προσθέτοντας ότι «η Λάρνακα μπορεί και πρέπει να διατηρήσει τον ξεχωριστό χαρακτήρα της» και την ιστορία που φέρει κάθε δημοτικό της διαμέρισμα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις