Με βίντεο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης με άρωμα και χρώμα Λάρνακας και με σύνθημα «Λάρνακα Συνεχίζουμε», εξήγγειλε σήμερα επίσημα την υποψηφιότητα του για επανεκλογή στη Δημαρχία της Λάρνακας, ο Ανδρεάς Βύρας.
Στο μήνυμα του προς τους δημότες της Λάρνακας, της Ορόκλινης και των Λιβαδιών ο Ανδρέας Βύρας κάνει μια αναδρομή στα 7 χρόνια στα οποία υπηρετεί ως Δήμαρχος της Λάρνακας παρουσιάζοντας την εξέλιξη της πόλης μέσα από έργα και δραστηριότητες. Έργα τα οποία είναι αποτέλεσμα συλλογικής και μεθοδικής δουλειάς σε πνεύμα συνεργασίας.
«Με κόπο και σκληρή δουλειά καταφέραμε η πόλη μας να πρωταγωνιστεί» αναφέρει στο μήνυμα του παρουσιάζοντας στη συνέχεια τη Λάρνακα που πετυχαίνει τους στόχους της, που αναπτύσσεται, που ομορφαίνει, που πρασινίζει, που νοιάζεται, που διασκεδάζει, που αθλείται που ανθίζει και που μεγαλώνει για να αγκαλιάσει την Ορόκλινη και τα Λιβάδια.
«Είναι η ώρα να πάρουμε την πόλη μας ακόμα πιο μπροστά, είναι η ώρα της Λάρνακας» αναφέρει ο Ανδρεάς Βύρας, ενώ κλείνοντας, ζητά από τους δημότες ανανέωση της εμπιστοσύνης τους για να δοθεί συνέχεια στην ανάπτυξη και την πρόοδο της Λάρνακας.
«Φίλες και φίλοι, γνωρίζετε πολύ καλά ποιος είμαι. Έπειτα από εφτά χρόνια ξέρετε ότι πάνω από όλα βάζω την πόλη μας. Ζητώ την ανανέωση της εμπιστοσύνης σας για να συνεχίσω να σας υπηρετώ ως Δήμαρχος της Λάρνακας. Για να συνεχίσουμε μαζί αυτό που ξεκινήσαμε. Στις 9 Ιουνίου, Λάρνακα Συνεχίζουμε!»
Δείτε βίντεο
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις