logo
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019
ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ
ΚΟΙΝΩΝΙΑ
LIFESTYLE
ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΕΛΛΑΔΑ
ΚΟΣΜΟΣ
ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΤΥΠΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΥΠΡΟΣ LIFESTYLE ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΤΥΠΟΣ ΠΑΡΑΠΟΛΙΤΙΚΑ ΕΛΛΑΔΑ ΔΙΕΘΝΗ ΚΟΣΜΟΣ ΚΥΠΡΙΑΚΟΣ ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟΘΕΤΟΥΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΙ ΑΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑ-ΤΗΕΜΑ ΠΑΡΑΞΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΓΕΙΑ ΦΙΛΟΖΩΟΙ ΦΟΙΤΗ-TEXT

Το πρόγραμμα της επόμενης στροφής του κυπέλλου!

 12 Νοε 2017 Αθλητικά

Η ΕΠΟ γνωστοποίησε το πρόγραμμα της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου Ελλαδας. Οι αναμετρήσεις θα γίνουν το τριήμερο 28-30 Νοεμβρίου.

Το τριήμερο 28-30 Νοεμβρίου θα διεξαχθεί η 3η αγωνιστική της β’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου

ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Ηρακλής – Πλατανιάς ΜΑΤΑΙΩΣΗ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αιγινιακός – ΠΑΟΚ (15:00, Δημ. Αιγινίου)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου

Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός (17:15, Γήπεδο Καλαμαριάς)

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου

Απόλλων Λάρισας – Λαμία (17:15, Αλκαζάρ)

Πέμπτη 30 ΝοεμβρίουΚαλλιθέα – ΑΕΚ (19:30, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου

Σπάρτη – Ατρόμητος (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου

Τρίκαλα – Κέρκυρα (17:15, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αχαρναϊκός – Αστέρας Τρίπολης (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Κισσαμικός – Ολυμπιακός (17:15, Δημ. Περιβολίων)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός – Ξάνθη (17:15, Δημ. Σερρών)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου

Εργοτέλης – Παναιτωλικός (15:00, Παγκρήτιο Στάδιο)

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Τρίτη 28 Νοεμβρίου

Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, «Κλ. Βικελίδης»)

Πέμπτη 30 Νοεμβρίου

Παναιγιάλειος – Πανιώνιος (17:15, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Τετάρτη 29 Νοεμβρίου

Αν. Καρδίτσας – ΑΕΛ (19:30, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός (19:30, Γήπεδο Παναχαϊκής)

Πηγή: www.sport24.gr

 

Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com