Ο αντιπρόεδρος της ποδοσφαιρικής εταιρείας του του ΑΠΟΕΛ, Χάρης Φωτίου μετά το τέλος του ντέρμπι μεταξύ του ΑΠΟΕΛ και της ΑΕΚ κατά την αποχώρηση από το ΓΣΠ την στιγμή που έβγαινε από τον χώρο των αποδυτηρίων και μετά από συνομίλια που είχε με τους παρευρισκόμενους δημοσιογράφους φαίνεται να τους είπε ότι: «το πρόβλημα δεν είναι ο Καταλά, ούτε και κανένας άλλος ποδοσφαιριστής αλλά το τεχνικό επιτελείο της ΑΕΚ».
Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις