Να λέμε καλά που το έγραψε στα social media και δεν το βροντοφώναξε κατά τη διάρκεια της ραδιοφωνικής της εκπομπής, γιατί μετά οι ακροατές θα είχαν σοβαρό πρόβλημα με τα τύμπανα τους!
Μα πώς θα μπορούσε να κρύψει τη χαρά της η Κωνσταντίνα Ευριπίδου, όταν είδε τον ΑΠΟΕΛ να ισοφαρίζει την αντίπαλό του και μάλιστα με μια γκοουλάρα του λατρεμένου της συζύγου, Νεκτάριου Αλεξάνδρου.
Φώναξε με όλη της τη δύναμη GOOOOOOAAAAAALLLLLLLL!!!!!! και οι πανηγυρισμοί της ακούστηκαν μέχρι και το hair studio στην Έγκωμη, εκεί όπου έτυχε να βρίσκομαι για το καθιερωμένο hair cut της βδομάδας.
Μπράβο κορίτσι μου, πάντα τέτοια και μόνο χαρές να έχεις!
Nakos.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις