Γιορτινή είναι η σημερινή μέρα για τη Γιώτα και τον Νικόλα Παπαδόπουλο, καθώς η κόρη τους Έλενα γίνεται 17 ετών. Για την Έλενα θα ετοιμάσουν ένα όμορφο πάρτι όπου τοσο οι γονείς της όσο και τα υπόλοιπα αδέρφια της θα φροντίσουν να περάσει την ημέρα της αξέχαστα.
Η μαμά της περήφανη της ευχήθηκε και μέσα από τα social media της γράφοντας: “Χρόνια σου πολλά ανάσα και ζωή μου! 17”. Τα γλυκά λόγια συνόδευσαν υπέροχες φωτογραφίες από την παιδική ηλικία της μέχρι σήμερα.
Δείτε τις εικόνες στο Lifenewscy
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Στο Νοσοκομείο 33χρονος: Τον βρήκαν μαχαιρωμένο στην πλάτη - Πληροφορίες για δεύτερο τραυματία
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
• Αφόρητος καύσωνας με συνοδεία... βροχών - Που και πότε αναμένονται - Αναλυτική πρόγνωση
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις