Αποχώρησε συνεργάτης της Ελπίδας Ιακωβίδου από την πρωινή εκπομπή του ΡΙΚ «Όμορφη μέρα κάθε μέρα»
Ο λόγος για τον μάγειρα Γιώργο Γεωργίου, ο οποίος σήμερα Τρίτη 30 Αυγούστου, μια μέρα μετά την πρεμιέρα της εκπομπής, ανακοίνωσε την αποχώρηση του τέσσερα χρόνια μετά.
Η παρουσιάστρια δεν έκρυψε την συγκίνηση της, ενώ στο τέλος της ενότητας τον αγκάλιασε και το ευχήθηκε καλή συνέχεια.
«Να σου πω Ελπίδα μου ευχαριστώ πάρα πολύ για τα τέσσερα χρόνια που ήμουν εδώ στην εκπομπή, δεν θα χαθούμε το ξέρεις, θα είμαστε σε επικοινωνία, εγώ όποτε μπορώ θα είμαι εδώ γιατί ξέρετε ότι σας αγαπώ και εννοείται ότι θα είμαι δίπλα σας όποτε με χρειαστείτε», είπε χαρακτηριστικά ο Γιώργος Γεωργίου.
«Αχ βρε Γιώργο μου. Θα συγκινηθώ εγώ, είμαι ευσυγκίνητη. Ο Γιώργος ήταν ένας από τους αρχικούς συνεργάτες αυτής της εκπομπής, αρχίσαμε μαζί. Να ευχηθώ κάθε καλό, να είσαι πάντα καλά και να κάνεις αυτό που θέλει η ψυχούλα σου».
Δείτε το σχετικό απόσπασμα:
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις