Η είσοδος της Σταυρούλας Χρυσαειδή στο Survivor 2024 ανέβασε τους Μαχητές αγωνιστικά, αλλά και την ερωτική διάθεση στον Άγιο Δομίνικο.
Η 27χρονη πρωταθλήτρια στίβου από την πρώτη μέρα που μπήκε στο ριάλιτι επιβίωσης του ΣΚΑΙ έδειξε να... ταιριάζει αγωνιστικά και όχι μόνο με τον Γιάννη Περπατάρη.
Ο αγρότης των Μπλε μάλιστα μετά τη νίκη στο πρώτο αγώνα ασυλίας της εβδομάδας έλεγε πως με τη Σταυρούλα «είμαστε καλό ζευγάρι» και στο επεισόδιο της Τρίτης (20/2) το απέδειξε και εκτός στίβων μάχης.
Μετά τη νίκη των Μαχητών με 10-7 επί των Διασήμων για την 3η ασυλία, φαίνεται πως η Σταυρούλα θέλησε να το γιορτάσει μαζί με τον Γιάννη. Οι δυό τους είχαν ερθει αρκετά κοντά όταν η παρουσία της Δώρας τους έκοψε τη φόρα.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις