Τα εγκαίνια του Εκλογικού του Επιτελείου (Λεωφόρο Στροβόλου 99 – απέναντι από το Δημαρχείο) πραγματοποιεί σήμερα Τρίτη 9/04, στις 18:30, ο υποψήφιος Δήμαρχος Στροβόλου Χρίστος Τσίγκης.
Στα εγκαίνια θα απευθύνουν χαιρετισμούς η Πρόεδρος της Βουλής και Πρόεδρος του ΔΗΣΥ Αννίτα Δημητρίου, ο Πρόεδρος της ΕΔΕΚ Μαρίνος Σιζόπουλος και ο Πρόεδρος της ΔΗΠΑ – Συνεργασία Μάριος Καρογιάν. Επίσης, τα εγκαίνια θα τιμήσουν με την παρουσία τους, μεταξύ άλλων, ο τέως Πρόεδρος της Κυπριακής Δημοκρατίας Νίκος Αναστασιάδης και ο τέως Πρόεδρος του ΔΗΣΥ Αβέρωφ Νεοφύτου.
ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ: Χρίστος Τσίγκης: Πρωτοποριακή πρόταση για έναν «πράσινο» Στρόβολο - Τι περιλαμβάνει
Τον Αγιασμό θα τελέσει ο Θεοφιλέστατος Επίσκοπος Καρπασίας κ. Χριστοφόρος.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις