ΒΙΝΤΕΟ: Το τελευταίο λεπτό από την ήττα της Ελλάδας – Η απίστευτη φάση στη βολή του Σλούκα (vid)

Δείτε όλες τις κρίσιμες φάσεις του τελευταίου λεπτού της ήττας της Εθνικής από τη Βραζιλία με 79-78, από το κερδισμένο αντιαθλητικό από τον Παπανικολάου, μέχρι την χαμένη τρίτη βολή του Σλούκα.

Η Εθνική Ελλάδας ισοφάρισε σε 76-76 με το εκπληκτικό τρίποντο του Πρίντεζη, βρέθηκε στο καναβάτσο όταν ο Αντετοκούνμπο δεν μπόρεσε να καρφώσει στην επαναφορά του Καλάθη, έφτασε πολύ κοντά στο θαύμα στο κερδισμένο φάουλ του Σλούκα, όμως τελικά έχασε με 79-78 από τη Βραζιλία. Δείτε όλα όσα έγιναν στο τελευταίο λεπτό της ήττας από την ομάδα του Βαρεζάο.