Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το Φιλανθρωπικό Δείπνο του Κύπρο-Γαλλικού Επιχειρηματικού Συνδέσμου ο οποίος λειτουργεί υπό την αιγίδα του ΚΕΒΕ, την Παρασκευή 5 Απριλίου, στο ξενοδοχείο Four Seasons.
Στο δείπνο παρευρέθηκαν ο Υπουργός Ενέργειας, Εμπορίου και Βιομηχανίας, κ. Γιώργος Παπαναστασίου, η Πρέσβειρα της Γαλλίας στην Κύπρο, κα. Salina Grenet-Catalano, ο Γενικός Γραμματέας του ΚΕΒΕ, κ. Μάριος Τσιακκής, καθώς και μέλη της επιχειρηματικής κοινότητας του νησιού.
Τα καθαρά έσοδα του δείπνου θα δοθούν στο Φιλανθρωπικό Ίδρυμα «Τοξότης» που έχει σαν πρωταρχικό στόχο την προώθηση της εξέλιξης των δυνατοτήτων των ατόμων με νοητικές αναπηρίες στο μέγιστο δυνατό βαθμό.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις