Τα γενέθλιά του γιόρτασε ο Δημήτρης Αλεξάνδρου ο οποίος το βράδυ της Δευτέρας 13 Μαίου βρέθηκε σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο της Αθήνας με θέα την Ακρόπολη.
Μαζί με την Ιωάννα Τούνη και καλούς τους φίλους, ο Δημήτρης Αλεξάνδρου πέρασε μια όμορφη βραδιά για την ιδιαίτερη ημέρα που ολοκληρώθηκε με τον πιο όμορφο τρόπο για τα φετινά του γενέθλια.
Η μεγάλη έκπληξη ήρθε από την Ιωάννα Τούνη η οποία είχε φροντίσει για την κατάλληλη τούρτα στον σύντροφό της, η οποία ήταν αφιερωμένη στην αγαπημένη ομάδα του Δημήτρη, τον Ολυμπιακό.
Δείτε φωτογραφίες στο LifeNewscy.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις