Με Σόουζα στα τελικά στάδια κέρδισε στο τελευταίο τεστ επί Πολωνικού εδάφους

Φιλική νίκη σημείωσε ο ΑΠΟΕΛ.

Η ομάδα του Μπρούνο Μπαλταζάρ κέρδισε το βράδυ της Πέμπτης σε φιλικό παιχνίδι στην Πολωνία με 2-1 τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.

Ο Ιωάννου άνοιξε το σκορ στο 10ο λεπτό με τον Ιωάννου, όπου το 1-0 ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στο 57ο λεπτό η Μακάμπι έφερε το παιχνίδι στα ίσα με τον Μίχα Ντορ.

Λίγο πριν το φινάλε του αγώνα, στο 88ο λεπτό, ο Σόουζα με κοντινή κεφαλιά σκόραρε και έδωσε τη φιλική νίκη στον ΑΠΟΕΛ με 2-1.

Τέλος τα φιλικά παιχνίδια με νίκη για το συγκρότημα του Μπρούνο Μπαλταζάρ, όπου σκέφτεται τα παιχνίδια για τον πρώτο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ.

Πατήστε εδώ για να δείτε τη ζωντανή ενημέρωση από το Themasports.

Μονή Αββακούμ: Πάνε στο Δικαστήριο μοναχοί και δωρητές για τα λεφτά στο χρηματοκιβώτιο - Τι έγινε με τις ενστάσεις στην Ανακριτική

Μείωση επιτοκίων: Ο λόγος που βρίσκεται στον «αέρα» - Ποιες οι σκέψεις της ΕΚΤ και τα σενάρια – Όσα αναφέρει οικονομολόγος στο «Τ»

Έμπλεξε 23χρονος: Συνελήφθη για οπλοφορία - Στα χέρια της Αστυνομίας και ανήλικος

Ετοιμαστείτε για «καυτές» μέρες: Πότε έρχεται νέα άνοδος της θερμοκρασίας - Συγκεντρώσεις σκόνης στην ατμόσφαιρα