Φιλική ισοπαλία με ΧΡΗΣΙΜΑ συμπεράσματα!

Αλκή και Ερμής τα είπαν σήμερα (4/8) σε φιλική αναμέτρηση με τις δύο ομάδες να αναδεικνύονται ισόπαλες με σκορ 2-2.

Η ομάδα του Κώστα Σακκά άνοιξε το σκορ στο 37′ με τον Ακόστα, σκορ που ήταν αυτό του πρώτου ημιχρόνου.

Στο δεύτερο μέρος ο Ερμής ισοφάρισε στο 68′ με την Αλκή να περνά ξάνα μπροστά στο 77′ με τον Αντωνίου.

Ο Ερμής όμως δεν είχε πει την τελευταία του λέξη και στο 84ο λεπτό έφερε εκ νέου το ματς στα ίσα.

Οι δύο προπονητές έβγαλαν χρήσιμα συμπεράσματα και σημείωσαν αρκετά για να τα πουν στους ποδοσφαιριστές τους ενόψει της συνέχειας και της έναρξης του πρωταθλήματος.

Γιώργος Περδίκης στο «T»: «Θα συνεχίσουμε να είμαστε εδώ» - «Ποντιοπιλατική η στάση του Ν. Χριστοδουλίδη στο θέμα του Οδυσσέα Μιχαηλίδη»

Πέντε μήνες μετά από την ανάληψη της προεδρίας του Κινήματος Οικολόγων - Συνεργασία Πολιτών, ο Γιώργος Περδίκης ανοίγει τα χαρτιά του στο «T» αναφορικά με τη σημερινή κατάσταση στο Κίνημα, τις συνεργασίες ενόψει Ευρωεκλογών και τη σχέση με την ΑΙΧΜΗ και τον Δημήτρη Παπαδάκη.