Φοβερά πράγματα στο Απόλλων-Ανόρθωση (Α’ ΗΜΙΧΡΟΝΟ / ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)

Τα στατιστικά μέχρι το ημίχρονο του Απόλλων-Ανόρθωση που λένε… πολλά.

Η Κυρία σόκαρε τον Απόλλωνα από το 2ο λεπτό ανοίγοντας το σκορ όμως στη συνέχεια ο Απόλλωνας έκλεισε την Ανόρθωση στα καρέ της.

Έβαλαν ασφυκτική πίεση και κέρδισαν 8 κόρνερ (!) μέχρι το ημίωρο οι γαλάζιοι ενώ έχασαν και 2-3 μεγάλες ευκαιρίες τελειώνοντας το ημίχρονο με 67% κατοχή.

Αντίθετα όμως η Ανόρθωση πέτυχε και 2ο γκολ στο 32ο λεπτό παρά τη μεγάλη πίεση που δέχθηκε και έβαλε γερές βάσεις για μια μεγάλη νίκη.

Δείτε τη φωτογραφία με τα στατιστικά του ημιχρόνου:

Τραγωδία ανήμερα του Πάσχα: Θανατηφόρο στη Λεμεσό με θύμα 30χρονο μοτοσικλετιστή

Σε θανατηφόρο εξελίχθηκε το τροχαίο που σημειώθηκε το βράδυ της Κυριακής του Πάσχα στην επαρχία Λεμεσού.