Το… «ΠΑΓΩΣΕ» ο Καρώ – ΑΝΤΙΔΡΑΣΕ ο ΑΠΟΕΛ με τον Τραμετσάνι εκτός πάγκου

Ισόπαλο 1-1 το ημίχρονο με το οποίο άνοιξε η αυλαία της 19ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Α΄ κατηγορίας.

Ο Καρώ στο 12ο λεπτό έκανε το 0-1 για την Πάφο FC με πλασέ, ενώ στο 28ο λεπτό ο Νσούε με σουτ έφερε το παιχνίδι στα ίσα.

Στο 33ο λεπτό ο διαιτητής, Νικόλας Νεοκλέους, απόβαλε από τον πάγκο του ΑΠΟΕΛ τον προπονητή, Πάολο Τραμετσάνι, μετά από συνεχείς διαμαρτυρίες.

Η Πάφος FC ξεκίνησε καλύτερα το παιχνίδι και ξάφνιασε με το γκολ τους πρωτοπόρους, οι οποίοι στη συνέχεια αντέδρασαν, ισοφάρισαν και είχαν και την κατοχή της μπάλας.

Αναμένεται με αρκετό ενδιαφέρον το β΄ημίχρονο της αναμέτρησης.

Πατήστε εδώ για τη ζωντανή ενημέρωση του β΄ ημιχρόνου

Στην Κύπρο η Ολγκίν: Βλέπει ΠτΔ και Τατάρ ξεχωριστά - Δυο ώρες διαφορά η μια συνάντηση από την άλλη

Στην Κύπρο ξανά προσωπική απεσταλμένη του ΓΓ Μαρία Άνχελα Ολγκίν για συναντήσεις με τον Πρόεδρο της Κυπριακής Δημοκρατίας κα τον Τ/κ ηγέτη Ερσίν Τατάρ.