Απίθανη διαιτητική «ΣΦΑΓΗ» – Την πέρασαν… «ΠΡΙΟΝΟΚΟΡΔΕΛΑ»! (ΒΙΝΤΕΟ)

«Πριονοκορδέλα» πέρασαν την Οντένσε στον αγώνα με τη Νόρντζελαντ για την πρώτη κατηγορία της Δανίας, καθώς εκτός από πέναλτι που δεν της δόθηκε, δεν μέτρησε γκολ, ενώ ο αμυντικός που απέκρουσε τη μπάλα, βρισκόταν μισό μέτρο μέσα στο τέρμα!

Η Οντένσε ηττήθηκε με 2-0 στην έδρα της Νόρντζελαντ για την 6η αγωνιστική της Superliga, αλλά αδικήθηκε κατάφερα από διαιτητή και βοηθό.

Μπορεί να πήρε -σωστό- πέναλτι μόλις στο 2ο λεπτό για χέρι (το απέκρουσε ο τερματοφύλακας), όμως δεν της δόθηκε ακόμη ένα -πεντακάθαρο- που έγινε στο 11′.

Το χειρότερο όμως συνέβη στο 33ο λεπτό, όταν αμυντικός των γηπεδούχων βρισκόταν μισό μέτρο μέσα στο τέρμα, απέκρουσε το σουτ που έγινε και το γκολ δεν μέτρησε ποτέ, με ευθύνη διαιτητή, αλλά φυσικά και βοηθού!

Το ματς ήταν στο 0-0 και στη συνέχεια οι γηπεδούχοι σημείωσαν δύο τέρματα, στο 42′ και στο 93′.

Δείτε το βίντεο στα πρώτα 01:30