ΠΑΡΑ-THEMA

To «άχαστο» γκολ της Ομόνοιας κάνει το γύρο του διαδικτύου! Πως το κατάφερε έτσι ο Derbyshire - VIDEO

Σαν ένα από τα fail των παιχνιδιών σε όλη την Ευρώπη χαρακτηρίζεται η ευκαιρία του επιθετικού της Ομόνοιας στο παιχνίδι με αντίπαλο τον Ερμή.

Ο Μatt Derbyshire ενώ κατάφερε να περάσει και από τον τερματοφύλακα με κάποιο τρόπο δεν κατάφερε να σκοράρει σημειώνει δημοσίευμα που παρουσιάζει το βίντεο της φάσης με τα hastags funny, fail. Γράφει ότι η φάση έγινε στο 62ο λεπτό με τον Άγγλο επιθετικό να μην καταφέρνει να ολοκληρώσει την προσπάθεια του ενώ η μικρή όπως την χαρακτηρίζει ομάδα του Ερμή Αραδίππου τρία λεπτά αργότερα να σημειώνει το 2-1 και στο τέλος να παίρνει την νίκη. Σημειώνει ότι είναι ένα ακόμα ηχηρό χαστούκι για την ομάδα που δεν δικαιώνει τις αρχικές βλέψεις για την πορεία της ομάδας με την Ομόνοια να βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, 7 βαθμούς πίσω από την κορυφή.   ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ: