Οι «ερυθρόλευκοι» υποκλίθηκαν στην Μπαρτσελόνα (όλα τα αποτελέσματα)

> style="text-align: justify"> >

Η Μπαρτσελόνα νίκησε με 3-1 τον Ολυμπιακό στο Καμπ Νου στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής του Champions League και έκανε το 3Χ3 στον όμιλο, με τους Ερυθρόλευκους να μένουν στην τελευταία θέση, χωρίς ακόμα βαθμούς.

Οι Μπλαουγκράνα επικράτησαν χάρη στο αυτογκόλ που σημείωσε στο 18′ ο Νικολάου, την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μέσι (έφτασε τα 100 γκολ στη διοργάνωση) στο 62′ και το διαγώνιο σουτ του Ντίνιε στο 65′, ενώ για τον Ολυμπιακό μείωσε ο Νικολάου με κεφαλιά στο 90′.

Η Μπαρτσελόνα αγωνίστηκε με δέκα παίκτες από το 43′ λόγω αποβολής (δεύτερη κίτρινη κάρτα) του κεντρικού αμυντικού της, Ζεράρ Πικέ.

>Διαβάστε Περισσότερα στο: Themasports.com

Υπ.Μεταφορών στο «T»: Η Τοπική Αυτοδιοίκηση θα λειτουργήσει σύστημα καμερών για παράνομη στάθμευση - Οι λεπτομέρειες

Έρχονται κάμερες για παράνομη στάθμευση; Ποια είναι η αλήθεια πίσω από το νέο νομοσχέδιο; Ο Υπουργός Μεταφορών εξηγεί στο ThemaOnline.