Χορταστικές ΜΑΤΣΑΡΕΣ στη Β’ Κατηγορία! Τα αποτελέσματα σε Δασάκι και Τσίρειο

Με δύο ισοπαλίες άνοιξε η αυλαία της αγωνιστικής στη Β’ Κατηγορία με τα ματς Άρης-Οθέλλος και Εθνικός-Καρμιώτισσα να τελειώνουν ισόπαλα 2-2.

Άρης – Οθέλλος 2-2

To σκορ άνοιξε ο Πεχλιβάνης για τον Άρη στο 2ο λεπτό με τον Σολάρι να ισοφαρίζει στο 19′ για τον Οθέλλο.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Οθέλλος ανέτρεψε το σκορ με τον Κουμουρή όμως στο 53′ ο Γαβριήλ με αυτογκολ ισοφάρισε για λογαριασμό του Άρη.

Εθνικός – Καρμιώτισσα 2-2

Στο Δασάκι ο Βαττής άνοιξε το σκορ για τους φιλοξενούμενους στο 11′ με τον Μαραθωνίτη να ισοφαρίζει για τον Εθνικό στο 26ο λεπτό.

Στο 52′ ο Ζε Βιτόρ έδωσε ξανά προβάδισμα στην Καρμιώτισσα με τον Εθνικό να ισοφαρίζει στο 84′ με εύστοχη εκτέλεση φάουλ του Κυπριανού.