Φιλική ήττα στην Αρένα για την Κύπρο - Όλες οι στιγμές του αγώνα

Η Βουλγαρία πήρε το διπλό κόντρα στην Κύπρο, κερδίζοντας την με 0-2.

Το πρώτο ημίχρονο ξεκίνησε με τη Βουλγαρία να έχει το πάνω χέρι στο παιχνίδι, κρατώντας περισσότερο την μπάλα. Η Κύπρος στα πρώτα λεπτά ήταν η ομάδα που αμυνόταν περισσότερο στις επιθέσεις των αντιπάλων. Στο 24ο λεπτό από λάθος συνεννόηση της άμυνας της Κύπρου, ο Despodov έστειλε την μπάλα στα δίκτυα του Παναγή, και έδωσε το προβάδισμα στην Βουλγαρία.

Ωστόσο η Κύπρος παρά την μειονεκτική θέση στο σκορ, προσπάθησε το τελευταίο 15λεπτο να κρατήσει μπάλα και να δημιουργήσει προϋποθέσεις με το Λοΐζου που ήταν αρκετά επιθετικός.

Διαβάστε όλες τις φάσεις και την ανάλυση του παιχνιδιού στο ThemaSports.

Δημοτικές Εκλογές: Στις 3232 οι υποψηφιότητες - Δείτε αναλυτικά ανά Δήμο και Επαρχία

Ο Γενικός Έφορος Εκλογών ανακοινώνει ότι σήμερα, από τις 8:30 π.μ. μέχρι και τις 12:30 μ.μ., υποβλήθηκαν στους Εφόρους Εκλογής οι υποψηφιότητες για τα αξιώματα των Προέδρων των Συμβουλίων των Επαρχιακών Οργανισμών Αυτοδιοίκησης, Δημάρχων, Αντιδημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Μελών Σχολικών Εφορειών. Η όλη διαδικασία κύλησε ομαλά, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.