Η… ανάλυση των οπαδών του ΑΠΟΕΛ στο Twitter για καθυστερήσεις 14 λεπτών! (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)

Πολύς ντόρος έγινε με τα λεπτά των καθυστερήσεων που υπέδειξε ο διαιτητής, Νεόφυτος Νεοφύτου στον πολυσυζητημένο πλέον αγώνα ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ.

Οι «βυσσινί» εξέφρασαν έντονα παράπονα με τον τεχνικό της ομάδας, Γιώργο Κοσμά να ξεφεύγει από τα όρια στο 90+9′ και μετά το γκολ του Μερκή για το 3-2 υπέρ του ΑΠΟΕΛ μπούκαρε στο γήπεδο με απειλητικές διαθέσεις.

Το τρίτο ημίχρονο μεταφέρθηκε και στα social media όπου κυριολεκτικά οπαδοί από όλες σχεδόν τις ομάδες εξέφρασαν την άποψη τους σε ένα από τα πιο δραματικά και πολυσυζητημένα παιχνίδια της φετινής σεζόν.

Μάλιστα από το πρωί της Τρίτης, κυκλοφορεί στο Twitter ένα χαρτί στο οποίο καταγράφονται αναλυτικά όλες οι καθυστερήσεις που έγιναν στο Β’ ημίχρονο του αγώνα ΕΝΠ-ΑΠΟΕΛ. Αρκετοί φίλοι του ΑΠΟΕΛ το αναδημοσιεύουν στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και ουσιαστικά αναλύει τα λεπτά που έπρεπε να κρατήσει ο ρεφ για καθυστέρηση και έβγαλαν την σούμα περίπου στα 14 λεπτά.

Εννοείται πως δεν πρόκειται για κάποιο επίσημο έγγραφο αλλά για αναρτήσεις απλών φιλάθλων του ΑΠΟΕΛ.