Ο Έρικ Μποτεάκ ήταν ο μεγάλος πρωταγωνιστής της Ομόνοιας στην Πάφο παρά το 2-2 όμως και ο 17χρονος Λοΐζου βοήθησε σημαντικά.

Ο μικρός στο Α’ ημίχρονο κυμάνθηκε σε χαμηλά επίπεδα απόδοσης όμως στην επανάληψη το δικό του ανέβασμα μαζί με τον Μποτεάκ επέτρεψαν στην Ομόνοια να γυρίσει το ματς σε 2-1.

Άλλωστε αυτός κέρδισε το φάουλ για το 1-1, αυτός κέρδισε το πέναλτι για το 1-2 ενώ στο 77ο λεπτό λίγο έλειψε να βάλει γκολάρα και να σκοτώσει την Πάφο. Και αφού έχασε την ευκαιρία για λίγα εκατοστά, ένα λεπτό μετά ήρθε το 2-2 από τον Πάντσιον και δεν έγινε ο απόλυτος ήρωας του ματς.

Δείτε το βίντεο μετά το 07:45:

The post Δεν ήταν μόνο ο Μποτεάκ αλλά και ο… Λοΐζου – Για ένα λεπτό δεν έγινε ο απόλυτος ΗΡΩΑΣ! (ΒΙΝΤΕΟ) appeared first on Thema Sports.

Δημοσκόπηση Sigma: «Κονταροχτυπιούνται» ΔΗΣΥ-ΑΚΕΛ- Ποια πρόσωπα προηγούνται στις Ευρωεκλογές και Δημοτικές

Την τελευταία του Δημοσκόπηση για τις εκλογές της 9ης Ιουνίου, παρουσίασε το βράδυ της Πέμπτης 30 Μαΐου η τηλεόραση Sigma, στο πλαίσιο της εκπομπής «Χωρίς Περιστροφές».