Άνοιξαν διάδρομο οι μαθητές του Λυκείου Αγίου Γεωργίου Λάρνακας για να υποδεχτούν την συμμαθήτριά τους δίνοντας της άσπρα τριαντάφυλλα, η οποία επέστρεψε πίσω στο σχολείο χθες 2/10 μετά από πρόβλημα υγείας.
Σε ανάρτησή του στη σελίδα του στο facebook, το Λύκειο σημειώνει: «Ημέρα απερίγραπτης χαράς για το σχολείο μας η σημερινή. Σήμερα, μετά από πολύμηνη απουσία από το σχολείο, επέστρεψε η τελειόφοιτη μαθήτρια μας Ελισάβετ Χριστοφόρου έχοντας βγει νικήτρια με την περιπέτεια της υγείας της. Οι συμμαθητές της, της επεφύλαξαν μια συγκινητική υποδοχή με λουλούδια, μουσική, χειροκρότημα και ζεστές αγκαλιές. Μόνο χαμόγελα και δάκρυα χαράς σήμερα. Να είσαι πάντα καλά Ελισάβετ μας, κι εσύ και όσοι ταλαιπωρούνται με την υγεία τους. Σ' αγαπάμε!»
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις