Ισοφάριση στις ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ – Ο ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ των προκριματικών (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ)

Η Εθνική Ελπίδων της χώρας μας εξήλθε ισόπαλη σήμερα (16/10) με τη Μάλτα με σκορ 1-1 για τα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος U21. Αυτή ήταν η τελευταία αγωνιστική.

Ο Γουίλερ στο 35′ έκανε το 0-1 για την Εθνική μας ενώ στις καθυστερήσεις του δευτέρου ημιχρόνου ισοφαριστήκαμε από τον Νουόκο.

Η ενημέρωση από την ΚΟΠ.

Αναλυτικά:

»Τελικό αποτέλεσμα. Μάλτα – Εθνική Ελπίδων 1-1. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο 92ο λεπτό. Απολογισμός επτά βαθμοί για την Κύπρο στην προκριματική φάση του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος».

ΠτΔ: Προανήγγειλε ενίσχυση πολιτικών για πολύτεκνους - «Θα είμαστε πάντοτε στο πλευρό σας»

Την ενίσχυση πολιτικών για πολύτεκνους προανήγγειλε ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας, Νίκος Χριστοδουλίδης, κατά την διάρκεια ομιλίας του στη Γιορτή της Πολύτεκνης Μάνας στη Λευκωσία.