Κούσουλος: «Είναι πολλές οι ευθύνες όταν είσαι στη μεγαλύτερη ομάδα της Κύπρου»

Δείτε τι δήλωσε στην PrimeTel, μετά το τέλος του αγώνα ανάμεσα στην Ομόνοια και την ΑΕΛ, ο ποδοσφαιριστής της Λευκωσιάτικης ομάδας, Γιάννης Κούσουλος.

Αναλυτικά:

«Δεν ξεκινήσαμε καλά στα πλέι-οφ και θέλαμε πολύ τη νίκη σήμερα, αφού θέλουμε να κερδίζουμε κάθε παιχνίδι.

Ξεκινήσαμε καλά σήμερα και προηγηθήκαμε στο πρώτο ημίχρονο, όμως στο δεύτερο δεν παίξαμε τόσο καλά και δεχθήκαμε την ισοφάριση στο τελευταίο δεκάλεπτο.

Το σημαντικό όμως είναι ότι αντιδράσαμε αμέσως μετά το 1-1, σκοράραμε και πήραμε τη νίκη. Θα παλέψουμε κάθε παιχνίδι για να πάμε όσο πιο ψηλά μπορούμε.

Είναι χαρά μου που φόρεσα το περιβραχιόνιο του αρχηγού. Είναι πολλές οι ευθύνες, ειδικά όταν είσαι στη μεγαλύτερη ομάδα της Κύπρου, όμως είναι κάτι που μου αρέσει.

Να ευχηθώ στους συμπαίκτες μου να επιστρέψουν σύντομα από τους τραυματισμούς, γιατί τους χρειαζόμαστε».

Πασχαλινό μήνυμα ΠτΔ: «Είναι η ώρα της προσωπικής ενδοσκόπησης» - Δείτε βίντεο

Τις ευχές του σε όλους τους πολίτες ενόψει της Ανάστασης και του Πάσχα έδωσε σε τηλεοπτικό πασχαλινό μήνυμα ο Πρόεδρος της Δημοκρατίας Νίκος Χριστοδουλίδης.