Το… «ΠΑΓΩΣΕ» με αυτογκόλ – Αντίδραση γηπεδούχων και ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ

Αν και η Ανόρθωση προσπάθησε να μπει επιθετικά στο παιχνίδι, ένα λάθος στην άμυνα και έφερε την Πάφο FC να… «παγώνει» το «Αντώνης Παπαδόπουλος».

Με αυτογκόλ του Σίλντενφελντ στο 13ο λεπτό η Πάφος FC πήρε προβάδισμα στο σκορ.

Αυτό έφερε την Ανόρθωση να πεισμώνει και να ψάχνει την άμεση αντίδραση.

Κάτι που κατάφερε μετά από ορισμένες ευκαιρίες που δημιούργησε στο 23ο λεπτό με κοντινό σουτ του Κατσαράβα.

Από εκεί και πέρα, το παιχνίδι άνοιξε για τα καλά, με την μπάλα να ανεβοκατεβαίνει, την Ανόρθωση να βρίσκεται συνεχώς μπροστά, αλλά χωρίς τις κλασσικές ευκαιρίες, ενώ η Πάφος FC να παρουσιάζεται επικίνδυνη στις κόντρα επιθέσεις της.

Οι δύο ομάδες πήγαν στην ανάπαυλα του ημιχρόνου με το 1-1 και αναμένεται με αρκετό ενδιαφέρον το β΄ημίχρονο.

Πατήστε εδώ για τη ζωντανή ενημέρωση του β΄ ημιχρόνου.

Απόπειρα φόνου στην Ανθούπολη: Σύλληψη νέου υπόπτου στη Λάρνακα - Ισχυρή αστυνομική δύναμη στο σημείο - Δείτε φωτογραφία

Νέα σύλληψη σημειώθηκε σύμφωνα με πληροφορίες του ThemaOnline σήμερα το απόγευμα αναφορικά με την απόπειρα φόνου στην Ανθούπολη.