Πήρε το πρώτο για τον τίτλο

H Aνόρθωση πήρε προβάδισμα στην κατάκτηση τίτλου στο πρωτάθλημα U16 Ανδρών. Στον πρώτο τελικό που έγινε στο «Θεμιστόκλειο» Αθλητικό Κέντρο στη Λεμεσό κέρδισε την Αναγέννηση Δερύνειας με 2-0 σετ.

Η «Μεγάλη Κυρία» ήταν καλύτερη και κέρδισε το πρώτο σετ 25-23 για να προηγηθεί με 1-0. Στο δεύτερο σετ η Ανόρθωση ήταν καλύτερη και επικράτησε 25-14 για να επιβληθεί με 2-0 σετ.

Για τις θέσεις 5-6 στο πρωτάθλημα U14 Ανδρών ο Απόλλων επικράτησε του ΑΠΟΚ με 2-1 σετ και κατέκτησε την 5η θέση. Ο Απόλλων κέρδισε 25-18 το πρώτο σετ και προηγήθηκε 1-0. Στο δεύτερο σετ ο ΑΠΟΚ κέρδισε 25-22 και ισοφάρισε τον αγώνα. Στο τρίτο σετ ο Απόλλων κέρδισε 15-08 και τον αγώνα 2-1 σετ.

Σοβαρές καταγγελίες κατά αεροπορικών εταιρειών: Από καθυστερήσεις και βάρος αποσκευών μέχρι αλλαγές - Όσα πρέπει να ξέρετε

Θα καταταγείς στον στρατό; Όλα όσα πρέπει να γνωρίζεις – Οι σημαντικές ημερομηνίες και οι εκπαιδεύσεις που θα ακολουθήσουν

Νέο «μέτωπο» για Οδ. Μιχαηλίδη - «Πυρά» από το Ευρωπαϊκό Δίκτυο Εθνικών Ιδρυμάτων για τα Ανθρώπινα Δικαιώματα - Πώς απαντά η Ελεγκτική

Απόπειρα φόνου στην Ανθούπολη: Ξανά στο Δικαστήριο οι 10 συλληφθέντες - Σήμερα η απόφαση για κράτηση

Τραγωδία στη Λεμεσό - Απεβίωσε 30χρονος ενώ έπαιζε ποδόσφαιρο

Φουντώνει η μάχη των ευρωεκλογών - Η επίθεση του Νικόλα κατά ΕΛΑΜ - Η ενόχληση του ΔΗΣΥ για τις κινήσεις Χριστοδουλίδη

Με εντατικούς ρυθμούς μπαίνουν τα επιτελεία των κομμάτων στην τελική ευθεία για τις εκλογές της 9ης Ιουνίου.