ΔΙΕΘΝΗ

Την διέσυρε η Λεβερκούζεν

Καταιγιστική ήταν η Λεβερκούζεν στον εντός έδρας αγώνα με την Στουτγκάρδη και την διέλυσε με 4-0

Ο Χουμπ Στέφενς παρά το γεγονός ότι όλο φεύγει, είναι ακόμα στο τιμόνι των φιλοξενούμενων οι οποίοι όμως, δεν κατάφεραν να αντέξουν περισσότερο από 25 λεπτά.Στο 32' ο Βέντελ άνοιξε το σκορ για τις «ασπιρίνες» που σε λίγες ημέρες θα κληθούν να υπερασπιστούν το 1-0 επί της Ατλέτικο Μαδρίτης στο «Βιθέντε Καλντερόν».

Τέσσερα λεπτά αργότερα ο Ντρμιτς έκανε το 2-0 και «καθάρισε» γρήγορα-γρήγορα την αναμέτρηση. Στο πέμπτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου ο Μπελαραμπί ανέβασε τον δείκτη στο 3-0, για να διαμορφωθεί το τελικό αποτέλεσμα στο 59' ο Ντρμιτς με το δεύτερο προσωπικό του τέρμα.Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Κυριάκος Παπαδόπουλος αγωνίστηκε βασικός και στα ενενήντα λεπτά.

Πανίκος Θεοδοσίου

Εκτός Πινδάρου η Νιόβη Παρισσινού - Τέλος ο ΔΗΣΥ για την πρώην Αναπληρώτρια Κυβερνητική Εκπρόσωπο

Σε διαθεσιμότητα ο Διευθυντής της Υπ.Μεταλλειών - Ζήτησε ανάκληση όλων των αδειών η Παναγιώτου

Βρέθηκαν για ώρες στο σημείο της απόπειρας φόνου οι ανακριτές – Η κατάσταση της υγείας του θύματος

Στον Αρχηγό Αστυνομίας με οδηγίες ΓΕ για ποινική διερεύνηση το πόρισμα για χειραγώγηση αγώνων ποδοσφαίρου

Πέντε νέες κάμερες θα τεθούν σε λειτουργία στη Λεμεσό - Πότε θα αρχίσουν να γράφουν

Υπόθεση Μονής Αββακούμ: Σιωπή από Ιερά Σύνοδο - Τι γίνεται με τα χρονικά περιθώρια της έρευνας

Δημοτικές Εκλογές: Στις 3232 οι υποψηφιότητες - Δείτε αναλυτικά ανά Δήμο και Επαρχία

Ο Γενικός Έφορος Εκλογών ανακοινώνει ότι σήμερα, από τις 8:30 π.μ. μέχρι και τις 12:30 μ.μ., υποβλήθηκαν στους Εφόρους Εκλογής οι υποψηφιότητες για τα αξιώματα των Προέδρων των Συμβουλίων των Επαρχιακών Οργανισμών Αυτοδιοίκησης, Δημάρχων, Αντιδημάρχων, Δημοτικών Συμβούλων και Μελών Σχολικών Εφορειών. Η όλη διαδικασία κύλησε ομαλά, χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα.