LIFESTYLE

Spoiler Survivor: Νίκη στους Έλληνες παίκτες στο β' ημίχρονο! Ο τελικός νικητής; VIDEO

Με μόλις τρεις βαθμούς διαφορά κρίθηκε το α' ημίχρονο του ελληνοτουρκικού αγώνα. Ακολουθεί ο επαναληπτικός αγώνας, αλλά νικήτρια ομάδα θα είναι εκείνη που θα έχει κερδίσει δύο αγώνες.

Ο αγώνας που παρακολουθήσαμε την Πέμπτη, 18 -5, ήταν ομολογουμένως δύσκολος. Απαιτούσε ταχύτητα, ευλυγισία, ισορροπία και ευστοχία και οι Τούρκοι κατάφεραν να επικρατήσουν, παρόλο που ξεκίνησαν με ένα σκορ 6-1.

Εντούτοις η ελληνική ομάδα κατάφερε να γυρίσει το παιχνίδι και να κάνει συνολικά 7 νίκες, με τις τρεις να είναι του Ντάνου, ο οποίος ήταν σε εξαιρετική φόρμα.

Την Παρασκευή, 19-5,  θα παρακολουθήσουμε τον επαναληπτικό αγώνα του  Survivor μεταξύ Ελλάδας – Τουρκίας. Το μεσημέρι, η Κλεοπάτρα Πατλάκη αποκάλυψε στην εκπομπή La Biri ότι απόψε νικά η Ελλάδα την Τουρκία με σκορ 10 – 8.

Σε αυτή την περίπτωση, λοιπόν, θα πρέπει να διεξαχθεί ένας τρίτος αγώνας μικρότερης διάρκειας προκειμένου να αναδειχθεί ο τελικός νικητής. Από την εκπομπή της Χριστίνας Λαμπίρη μάθαμε ότι στον τρίτο αγώνα Survivor Ελλάδα Τουρκία νικητές με 2-1 θα αναδειχθούν οι Έλληνες!

Πάρτε μια γεύση από το αγώνισμα που θα παρακολουθήσουμε την Παρασκευή το βράδυ:

Ρουσουνίδης στο «T»: Με θετικούς οιωνούς ξεκινά η ξενοδοχειακή σεζόν - Οι τιμές, η προέλευση και η πληρότητα πριν το Πάσχα

Με θετικά μηνύματα ενόψει της καλοκαιρινής τουριστικής σεζόν, κινείται η ξενοδοχειακή βιομηχανία κατά την εορταστική περίοδο του Πάσχα, παρά τη μειωμένη σε σχέση με πέρσι προσέλευση τουριστών.