To 2023 έφτασε και αρκετοί επώνυμοι θέλησαν να μοιραστούν τις σκέψεις που έκαναν, αποχαιρετώντας τη χρονιά που πέρασε.
Ανάμεσά τους και η Σίσσυ Χρηστίδου, η οποία πέρασε φέτος μια ιδιαίτερα δύσκολη χρονιά, αφού έχασε τη μητέρα της, για την οποία έτρεφε μεγάλη αδυναμία.
Η παρουσιάστρια ήταν δίπλα της καθ' όλη τη διάρκεια της περιπέτειας της υγείας της και μάλιστα, συχνά ενημέρωνε τους διαδικτυακούς της φίλους για την πορεία της, μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Φτάνοντας στο τέλος του 2022, η Σίσσυ Χρηστίδου έκανε τον απολογισμό της για τη χρονιά που πέρασε και θέλησε να μοιραστεί με το κοινό της τις σκέψεις που έκανε, μόλις μπήκε στο πατρικό της, όπου και πέρασε την Πρωτοχρονιά.
Δείτε τι έγραψε για τη μητέρα της στο LifeNewsCy.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• Θερμοπληξία: Τι να κάνετε για να προστατέψετε τα παιδιά το καλοκαίρι
• Αφόρητος καύσωνας με συνοδεία... βροχών - Που και πότε αναμένονται - Αναλυτική πρόγνωση
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις