Ο Καρλάο στην πρώτη του εμφάνιση με τα ρούχα της Νέας Σαλαμίνας στο ματς με τον Εθνικό Άχνας συστήθηκε με τον καλύτερο τρόπο στο φίλαθλο κοινό της Κύπρου καθώς κατάφερε στο ντεμπούτο του να πετύχει δύο γκολ.
Ο επιθετικός των “ερυθρολεύκων” φυσικά βρέθηκε στο αρχικό σχήμα της ομάδας του και στο ματς με την Πάφο και στο 22ο λεπτό κατάφερε να χριστεί σκόρερ για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι.
Πάντως η επιλογή των ανθρώπων της Βαρωσιώτικης ομάδας για απόκτηση του εν λόγω ποδοσφαιριστή μέχρι στιγμής και με τα όλα όσα δείχνει αποδεικνύεται ορθή, αφού σε δύο παιχνίδια μπόρεσε να στείλει το τόπι τρεις φορές στο πλεκτό.
Δείχνει να το έχει στο αίμα του… ο Καρλάο το γκολ!
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΔΩ:
• «Έσβησε» κατάδικος των Κεντρικών Φυλακών - Εν αναμονή της νεκροτομής επί της σορού του
• Ανείπωτη θλίψη - «Έφυγε» η μικρή Έλενα Νικολάου - Η συγκινητική παράκληση της οικογένειας
• Συγκινεί η Ιλάειρα Ζήση: Η φωτογραφία της κόρης της και το μήνυμα όλο νόημα
Ακολουθήστε το Tothemaonline.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις