ΔΙΕΘΝΗ

Απίστευτα πράγματα! Δέχθηκαν γκολ ενώ... πανηγύριζαν (VIDEO)

Στον αγώνα ανάμεσα στους U-16 του Γιβραλτάρ και της ομάδας των Σκοπίων, οι γηπεδούχοι πήραν τη νίκη στις καθυστερήσεις έπειτα από ένα... απίστευτο περιστατικό.

Το ματς βρισκόταν στις καθυστερήσεις και το σκορ ήταν στο 0-0. Η ομάδα των Σκοπίων κέρδισε κόρνερ και κατάφερε να ανοίξει το σκορ. Αυτό το γκολ έδινε και την πρώτη θέση στην ομάδα και τα πανηγύρια ήταν έξαλλα ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές.

Έκαναν όμως ένα μοιραίο λάθος. Μαζεύτηκαν όλοι στο πάγκο της ομάδας τους, στο δικό τους μισό και πανηγύριζαν.

Οι παίκτες του Γιβραλτάρ είδαν τους αντίπαλους να μαζεύονται στο δικό τους μισό και έκαναν γρήγορα τη σέντρα. Έτρεξαν, σκόραραν και οι αντίπαλοι έμειναν με το στόμα ανοικτό. Ο κανονισμός λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι, ο διαιτητής σφύριξε και μόλις μπήκε το γκολ, ο διαιτητής σφύριξε την λήξη.

Με αυτό το γκολ, το Γιβραλτάρ έφθασε και στην κατάκτηση του τουρνουά!

Δείτε το βίντεο:

Απόπειρα φόνου στην Ανθούπολη: Νέες έρευνες στα Περβόλια - Μέρος όπλου το τεκμήριο που εντοπίστηκε - Δείτε φωτογραφίες

Έριξαν χειροβομβίδα σε αυλή οικίας στη Λάρνακα – Εντός του σπιτιού οι ένοικοι – Ψάχνουν τους δράστες

Από τις λαμπάδες μέχρι τα κόκκινα αυγά και τις φλαούνες: 8+1 παραδοσιακά, πασχαλινά έθιμα στην Κύπρο

Έτσι θα λειτουργήσουν οι χώροι εστίασης το Πάσχα – Τι θα γίνει με τις αυξήσεις τιμών

Γνωστή Κύπρια φωτογραφίζεται με εσώρουχα μπροστά στον καθρέφτη - Δείτε εικόνα

Άφιξη μεταναστών: Έφτασαν με ταχύπλοο σκάφος στον κατεχόμενο Λιμνίτη και πέρασαν πεζοί στις ελεύθερες περιοχές

Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν: Η ΕΕ στο πλευρό των Κυπρίων για λύση του Κυπριακού

«Η Ευρώπη θα στέκεται πάντα στο πλευρό σας για να λυθεί το Κυπριακό» αναφέρει σε βιντεοσκοπημένο μήνυμά της προς τον κυπριακό λαό η Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής, Ούρσουλα φον ντερ Λάιεν, με την ευκαιρία της συμπλήρωσης 20 χρόνων από την ένταξη της Κύπρου στην Ευρωπαϊκή Ένωση.